Farmaceut

24. apríla 2018
McROY s.r.o.

POPIS
Bez problémov dokážeš rozlúštiť lekársky škrabopis?
Tak si farmaceut pre nás!
Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho zásobovania hľadáme nových spolupracovníkov.

NÁPLŇ PRÁCE

• pôsobenie na rôznych pobočkách lekární,
• vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
• vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem,
• spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky,
• poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov,
• je zodpovedný za manipuláciu s omamnými a psychotropnými látkami v zmysle zákona 139/1998 Z.z. a s určenými látkami v zmysle zákona 331/2005 Z.z.,
• kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
• kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie,
• kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu,
• koordinovanie práce farmaceutických laborantov,
• zabezpečuje realizáciu marketingových aktivít v lekárňach a tieto koordinuje s nákupným oddelením,
• spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti ako aj so zodpovednými magistrami v jednotlivých lekárňach,
• plní ďalšie úlohy pridelené svojim nadriadeným

POŽADUJEME

• vysokoškolské vzdelanie v odbore farmaceut
• pokročilá znalosť MS Office
• zdravotný preukaz
• samostatnosť a zodpovednosť
• lojálnosť voči spoločnosti a zákazníkom
• komunikatívnosť a ústretovosť
• v BA aj komunikatívna znalosť anglického jazyka

PONÚKAME

• nákup voľno predajných liekov a sortimentu v lekárni za nákupnú cenu,
• motivujúca variabilná zložka mzdy,
• príspevok na DDS,
• možnosť športového využitia mimo pracoviska - ŠPORT KARTA,
• využívanie služieb polikliniky ProCare za zvýhodnených podmienok,
• finančná podpora kreditového vzdelávania zamestnancov,
• pravidelné odborné vzdelávanie zamestnancou,
• možnosť kariérneho rastu aj v zahraničí,
• poplatok v komorách za zamestnancov hradíme na 100 %,

Kontakt: eliska.gremenova@mcroygroup.com

cela_cr Bratislavský Trnavský Trenčianský Nitranský Banskobystrický Žilinský Košický Prešovský

Požadované špecializácie:

  • Farmaceut
  • Farmaceutický asistent